Nowe rozwiązania w iPKO Biznes

Nowe rozwiązania w iPKO Biznes

PKO Bank Polski od dawna stara się dbać o swoich klientów biznesowych, przez co stale udostępnia im funkcje, które mają usprawnić ich pracę. Co tym razem placówka przygotowała dla przedsiębiorców w swojej platformie iPKO biznes?

Nowe funkcje w iPKO biznes

Obecnie klienci iPKO biznes mogą już nadawać uprawnienia do rachunków innym, poprzez użycie specjalnego kreatora, zamawiać bezpieczne koperty do deponowania gotówki we wrzutniach czy składać wnioski o karty przedpłacone online. Następny krok to uzyskanie nowych funkcji przez iPKO, która obejmować będzie rachunki wirtualne.

Lipiec miesiącem nowości w PKO Bank Polski

Lipiec przyniósł nowe możliwości przedsiębiorcom, a mianowicie możliwość zamówienia bezpiecznych kopert do wrzutni. Są to pakiety, które otrzymasz po złożeniu dyspozycji przez formularz iPKO biznes. Najczęściej z tego rozwiązania korzystają duże sklepy, które obracają ogromnymi ilościami gotówki. Klienci mogą księgować online dzienne utargi, a w iPKO biznes mogą zadeklarować daną wpłatę i zdeponować pieniądze we wrzutni. Co najważniejsze, kwota wpłacona od razu pojawia się na koncie. Również lipcu pojawiła się opcja zamawiania kart przedpłaconych, które występują zarówno w pełnej personalizacji, jak i bez niej. Użytkownicy serwisu bez problemu mogą teraz online zamówić karty dla pracowników firmy.

Rachunki wirtualne – jaką nową funkcję udostępnia iPKO biznes?

Od 6 sierpnia w iPKO pojawiła się nowa, bardzo użyteczna funkcja, a mianowicie rachunki wirtualne. Zostały one stworzone na potrzeby beneficjentów płatności masowych. Dzięki nim możesz zarządzać płatnościami dłużników, które pojawiają się na koncie klienta. Co jeszcze oferuje Ci ta opcja w iPKO biznes? Możesz sprawdzić parametry rachunków wirtualnych, sprawdzić historię transakcji na konkretnym koncie, skorzystać z pełnego zakresu analityki księgowania zbiorczego w różnych formach (podgląd, prezentacja, eksport do pliku) lub skorzystać z generatora rachunków. Za jakiś czas rachunki wirtualne będą także mogły być traktowane jak te obciążeniowe.