BNP Paribas z nową ofertę premium

BNP Paribas z nową ofertę premium

Bankowość Premium to nowa oferta od BNP Paribas. Skierowana jest do tych klientów, którzy wobec placówek zarządzających ich pieniędzmi mają duże wymagania i szukają miejsca, które będzie elastyczne i przygotowane na każdą ewentualność. Co nowego ma do zaoferowania bank i jakich funkcjonalności możemy spodziewać się w usłudze specjalnej?

Dlaczego powstał pomysł Bankowości Premium w BNP Paribas?

Przede wszystkim każdy, kto zdecyduje się na Moje Konto Premium, może spodziewać się szerokiej oferty produktowej i obsługi klienta, która holistycznie się nim zajmie. Doradcy, dopasowani indywidualnie do każdego posiadacza takiego rachunku, będą patrzeć przez pryzmat potrzeb klienta, nie tylko pod kątem finansowym. Oprócz tego, udostępnione zostanie dyskretne miejsce, w nowoczesnym formacie oddziałów.

Bankowość Premium to efekt naszych wywiadów z klientami i doradcami, wsłuchiwania się w ich potrzeby i oczekiwania, oraz przede wszystkim wsparcie w realizacji ich planów. Dotychczas takie podejście charakteryzowało bankowość prywatną. Jednocześnie na rynku brakuje optymalnej oferty dla klientów zamożnych, a ich grono rośnie i ma coraz większe wymagania. Relacje to słowo klucz nowej Bankowości Premium. Utrzymanie stałego kontaktu z klientami jeszcze nigdy nie było ani tak trudne ani tak ważne. Rolą doradców jest uświadomienie klientom, że myślenie o życiu i finansach należy realizować w dłuższej perspektywie. Wsłuchujemy się w ich potrzeby, oferujemy zestaw kompleksowych rozwiązań, które pozwolą naszym klientom jeszcze korzystniej i bardziej wszechstronnie rozporządzać majątkiem, chronić go i pomnażać.

Łukasz Wojdak, Dyrektor Departamentu Zarządzania Segmentem Klientów Biznesowych i Premium w Banku BNP Paribas

Kto może skorzystać z Bankowości Premium?

Bankowość Premium jest skierowana do klientów, którzy w skali miesiąca otrzymują wpływy o minimalnej kwocie 10 tysięcy złotych. Mogą także skorzystać z niej osoby, które na rachunkach lub produktach oszczędnościowo-inwestycyjnych posiadają majątek minimum 100 tysięcy złotych. Doradcy będą starali się budować długoterminowe relacje, które pozwolą klientom czuć się dobrze i bezpiecznie. Konto jest bezpłatne, obejmuje dwie karty debetowe, usługę autooszczędzania oraz darmową transakcyjność.

Moje Konto Premium już dziś odpowiada na wymagania jutra. Zaoferowaliśmy całą gamę kompleksowych rozwiązań, które mają zapewnić naszym klientom maksymalną wygodę, elastyczność oraz bezpieczeństwo.

Marcin Salamon, Dyrektor Departamentu Oferty Produktowej w Banku BNP Paribas