Otwórz konto na selfie w Getin Banku

Otwórz konto na selfie w Getin Banku

Technologia idzie do przodu z każdym dniem. Wiedzą o tym wszyscy przedsiębiorcy i instytucje. Jedną z nich jest Getin Bank, który wprowadził możliwość… otworzenia konta za pomocą selfie. Jak to możliwe?

Czy jest możliwe założenie konta bez wychodzenia z domu?

Zakładanie rachunku bez wychodzenia z domu to duże udogodnienie. Wystarczy tylko posiadać smartfon z system IOS lub Android, aby sprawnie i bez przeszkód otworzyć konto. Sama metoda jest bardzo prosta. Oprócz telefonu niezbędny Ci będzie dowód osobisty i trochę wolnego czasu. Oczywiście cała procedura przebiega tak samo, jak w przypadku zakładania konta w banku, tzn. można dopasować idealny pakiet produktowy dla siebie oraz dołączyć dodatek w postaci ubezpieczenia ROR, karty czy dyspozycji przelewu wynagrodzenia. Kiedy konto zostanie uruchomione? Maksymalnie 3 godziny po dokonaniu formalności!

Jak założyć konto zdalnie? Instrukcja krok po kroku

Zdalne założenie konta w Getin Banku jest bardzo proste. Na początku należy wypełnić formularz na stronie internetowej banku, a następnie wgrać dokument tożsamości oraz wykonać trzy gesty, zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami. Kolejno konieczne jest podanie dodatkowych danych, niezbędnych do zawarcia umowy oraz wybranie pakietu produktowego, który jest odpowiedzią na wszystkie Twoje wymagania. Następny krok to określenie zgód marketingowych. Możesz także zdecydować, czy chcesz posiadać konto oszczędnościowe czy nie. Poza tym do Twojej dyspozycji pozostaje także wiele innych opcji. Na koniec konieczne jest potwierdzenie wszystkich wcześniej wykonanych operacji. Wystarczy kliknąć “potwierdzam” i wpisać w aplikacji hasło, które otrzymasz poprzez SMS.

Dodatkowe informacje

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, to wszystkie informacje wraz z wideo z instruktażem dostępne są na stronie Getin Banku w zakładce Konta Osobiste. Oprócz tego znajdziesz tam kod QR, który przeniesie Cię do wniosku o ROR na selfie. Tam otrzymasz także pełne dane na temat rozliczeń, czyli to, że konto prowadzone jest bezpłatnie, jeśli chociaż raz zapłacisz blikiem lub kartą czy to, że na Koncie Oszczędnościowym w skali roku możesz zebrać całkiem sporą sumę, ponieważ oprocentowanie wynosi 2%.