Rewolucyjna karta w Pekao SA

Rewolucyjna karta w Pekao SA

Lubisz robić zakupy w zagranicznych sklepach internetowych? Jeśli tak, to Bank Pekao ma Ci coś specjalnego do zaoferowania. Co powiesz na kartę, która umożliwi Ci tańsze zakupy w takich miejscach?

Popularność sklepów online

Kupowanie online jest coraz popularniejsze i sprzyja temu nie tylko panująca pandemia, ale ogólnie występujący trend. Gemius i Izba Gospodarki Elektronicznej stworzyli raport o tytule “E-Commerce w Polsce 2020”, z którego jasno wynika, że aż 73% polskich internautów korzysta z możliwości kupowania online. Co ważne, tendencja ta występuje nie tylko w kraju, ale także zagranicą. Aż 30% Polaków korzystających z Internetu chętnie korzysta z zakupów online. Karta oferowana przez Bank Pekao, znacznie ułatwia ten proces, ponieważ daje gwarancję niskich kursów i kosztów przewalutowania. Dzięki temu rozwiązaniu, unikniesz także kosztów dodatkowych opłat czy prowizji związanych z płatnością za granicą.

Skąd pomysł na wprowadzenie karty wielowalutowej?

Karta rewolucyjna Pekao pozwala płacić we wszystkich walutach bezpośrednio z konta osobistego w złotówkach, z gwarancją najniższych kursów i bez opłat. Kursy na karcie rewolucyjnej są zbliżone do średnich kursów NBP bez względu na to, czy płacimy za granicą w sklepach, Internecie, czy też wypłacamy gotówkę z bankomatów. Dzięki temu możemy korzystać za granicą z karty tak samo jak w Polsce. Karta rewolucyjna to także darmowe wypłaty z bankomatów na całym świecie. Chcemy, aby nasi klienci mogli robić wygodnie zakupy wszędzie tam, gdzie tego potrzebują.

Remigiusz Hołdys, dyrektor zarządzający w Pionie Bankowości Detalicznej w Banku Pekao S.A.

Zasady korzystania z Karty Rewolucyjnej

Sama karta oferowana przez Bank Pekao nazywana jest rewolucyjną, a to dlatego, że jest to wielowalutowa karta debetowa Mastercard. Jest ona połączona z kontem osobistym i pozwala płacić za codzienne zakupy w kraju i zagranicą bez żadnych przeszkód! Płatności mogą być dokonywane w USD, EUR, CHF i GBP. Jeśli nie masz konta walutowego, jest ono puste lub kwota jest niewystarczająca, karta rozlicza transakcję na koncie złotówkowym po korzystnym kursie, bez żadnych prowizji!