Santander nagradza najlepszych uczniów

Santander nagradza najlepszych uczniów

Santander Bank znany jest z przychylności wobec młodych ludzi. Nic więc dziwnego, że młodzież chętnie korzysta z jego promocji. Już niemalże cztery tysiące uczniów odebrało swoją nagrodę za dobre świadectwo od Santandera. Na czym polega ta akcja?

50 złotych za dobre wyniki w nauce od Santander Bank Polska!

Do 30 września 2020 roku można skorzystać z promocji 50 złotych za dobre wyniki w nauce w Santander Bank Polska. Co to oznacza? Otóż każdy młody człowiek, otwierający swój pierwszy rachunek (Konto Jakie Chcę), który pokaże swoje świadectwo ze średnią ocen nie niższą niż 4.0, otrzyma nagrodę w postaci 50 złotych. Bank od dawna nagradza najlepszych uczniów, którzy mogą pochwalić się dobrymi wynikami w nauce. Z promocji mogą skorzystać osoby między 13 a 19 rokiem życia. „Premiowanie dobrych wyników w nauce z Kontem Jakie Chcę co roku cieszy się dużym zainteresowaniem.

Chcemy upowszechniać wczesne bankowanie, ponieważ uczy nie tylko bankowania, ale przede wszystkim zarządzania własnymi środkami i odpowiedzialności za finansowe decyzje, co przydaje się w dorosłym życiu.

Anna Kaczmarek, dyrektor departamentu klienta indywidualnego w Santander Bank Polska

Z tegorocznej promocji skorzystało już prawie 4 tys. nastolatków. Badania pokazują, że blisko połowa (46%) młodych Polaków ma założone pierwsze konto bankowe jeszcze przed osiągnięciem pełnoletności. 

Jak skorzystać z promocji?

Jeżeli uczysz się w szkole podstawowej lub ponadpodstawowej, masz od 13 do 19 lat włącznie i nigdy nie byłeś klientem Santander Bank Polska, to jest to opcja dla Ciebie! Wystarczy, że założysz Konto Jakie Chcę, z dostępem do Santander Online i poczekasz na swoją kartę debetową. Następnie podasz swoje dane osobowe, nazwę szkoły oraz numer świadectwa i średnią ocen na stronie Santander Banku. Musisz tylko pamiętać, że Twoja średnia nie może być niższa niż 4.0. To wszystko! Kwota 50 złotych zostanie przelana na Twoje konto po wykonaniu jednej transakcji BLIKiem.

Funkcjonalności rachunku „Konto Jakie Chcę”

Konto Jakie Chcę dla osób poniżej 26 roku życia jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ jest całkowicie bezpłatne. Nie płacisz za przelewy online (również te ekspresowe), wypłaty z bankomatów (w kraju i poza nim), ani za korzystanie z karty (jeśli skorzystasz z niej minimum 5 razy w ciągu miesiąca). Oprócz tego masz dostęp do aplikacji, która działa zarówno na systemie IOS, jak i Android. Dzięki niej możesz zarządzać płatnościami, wymieniać waluty i sprawdzać stan konta. Opcją ważną dla uczniów jest także fakt, że możesz też kupić bilet komunikacji miejskiej czy zamówić taksówkę.