Październik miesiącem oszczędności w Pekao

Październik miesiącem oszczędności w Pekao

Nowa specjalna oferta dla przenoszących kredyty do Banku Pekao już jest dostępna. Jej hasło to “Październik miesiącem oszczędności”. Czego możesz się spodziewać?

Nowa promocja od Banku Pekao

Bank Pekao wprowadził specjalne warunki cenowe dla pożyczek, które zostały zaciągnięte, aby spłacić zobowiązania w innych bankach. Bank udostępnia kredyty o wysokości nawet 200 tysięcy złotych, rozłożone na okres do 10 lat. To dobra oferta. Jeśli nie jesteś przekonany, czy to opcja dla Ciebie, sprawdź ile zaoszczędzisz na racie, jeśli zdecydujesz się na przeniesienie pożyczki. Możesz to zrobić podczas rozmowy z doradcą.

Jakie warunki otrzymasz konsolidując kredyt?

Warunki spłaty są bardzo korzystne. Jeśli przenoszone zobowiązanie będzie miało wartość wyższą niż 10 tysięcy złotych, to nie zapłacisz prowizji od środków przenoszonych do Banku Pekao (RRSO 9,78%). Korzystając z propozycji banku możesz indywidualnie dopasować okres kredytowania, otrzymać dodatkowe pieniądze na dowolny cel, a oprócz tego ustalić dogodny termin spłaty. Możesz także otrzymać karencję w spłacie aż na 3 miesiące. Jeśli jesteś klientem Banku Pekao i odnotowujesz wpływy na konto, zazwyczaj nie będziesz proszony o żadne dokumenty o dochodach. Ważne jest jednak, że wcale nie musisz mieć otwartego rachunku w tym banku, aby skorzystać z promocji. W takiej sytuacji konieczne będzie jednak okazanie wydruku z konta, na które wpływa Twoje wynagrodzenie.

Dlaczego warto skorzystać z promocji?

Dzięki naszej ofercie na konsolidację, klient może ponosić niższe koszty kredytu. Warto przenieść do nas raty swoich zobowiązań i zamienić je w jedną pożyczkę. Istnieje możliwość spłaty dowolnych kredytów m.in. kredytów gotówkowych, samochodowych, kart kredytowych czy debetu w koncie, które klient ma w innych bankach.

Wojciech Werochowski, Dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego w Banku Pekao S.A.

Zatem jak widać korzyść jest obopólna. Bank zarabia, a Klient płaci mniej i przechodzi przez ułatwioną procedurę konsolidacyjną.