Jesienna wyprzedaż w ING Banku

Jesienna wyprzedaż w ING Banku

Kredyty hipoteczne to jeden najlepszych sposobów na szybki zakup nieruchomości. Jeśli nie posiadasz odpowiednio dużo gotówki, dobrą opcją będzie skorzystanie z pożyczek, które oferują banki. Warto pamiętać, że każda instytucja posiada inne oferty, marże i oprocentowania, dlatego dobrym pomysłem jest porównywanie kilku opcji. Obecnie ING Bank Śląski proponuje klientom specjalną ofertę, z której skorzystać można od 15 września do 11 października 2020 roku.

Nowa oferta ING na jesień

Najnowsza oferta ING pod nazwą “Jesienna Wyprzedaż” proponuje klientom banku kilka pomocnych rozwiązań. Między innymi można skorzystać z wariantu, w którym nie uiszcza się prowizji za udzielenie, z marżą na poziomie 2,1%. Oprócz tego, kredyt hipoteczny w promocji od ING, umożliwia sfinansowanie nieruchomości do 80%. Co to oznacza? Otóż klient musi wnieść jedynie 20% wkładu własnego.

Kto może skorzystać z "Jesiennej Wyprzedaży"?

Kto może skorzystać z oferty banku ING? Wszystkie osoby, które planują wziąć kredyt w kwocie mieszczącej się w przedziale od 100 000 zł (włącznie) do 1 500 000 zł (włącznie). Oprócz tego, konieczne jest posiadanie lub założenie konta w ING. Co ważne, na rachunek co miesiąc musi wpłynąć 2000 zł (niekoniecznie w jednym przelewie). Na koniec klienci są zobowiązani do zakupu ubezpieczenia spłaty kredytu hipotecznego za pośrednictwem ING.

Jak złożyć wniosek o kredyt?

Z oferty można skorzystać na trzy sposoby. Pierwszy zakłada skierowanie się do dowolnego oddziału banku, drugi udanie się do partnerów sprzedaży, a trzeci najbezpieczniejszą teraz opcję, załatwienie sprawy zdalnie. Wniosek można złożyć bez wychodzenia z domu, poprzez rozmowę telefoniczną. Doradca pomoże wypełnić i zebrać wszystkie niezbędne dokumenty, które wystarczy wysłać w formie elektronicznej, na odpowiedni adres mailowy. Oprócz tego konsultant wyliczy zdolność kredytową i wysokość raty, a potem poinformuje o decyzji wydanej przez bank, czyli o tym czy pożyczka została przydzielona czy też nie. Jedyną koniecznością pojawienia się w oddziale jest moment podpisania umowy.