Leasing dla firm w ING Banku

Leasing dla firm w ING Banku

ING rozpoczyna nową kampanię skierowaną dla firm. Tym razem pod uwagę wzięto ofertę leasingową, która gwarantuje wszystko, czego potrzeba w nowoczesnych przedsiębiorstwach. Działania marketingowe skupione będą wokół social media.

Oferta leasingowa ING

Przedsiębiorcy, którzy chcą zdecydować się na leasing nowego czy używanego samochodu (osobowy lub dostawczy do 3,5 tony), powinni zwrócić uwagę na Program ING Auto. Co ważne, jest to oferta przeznaczona także dla nowych firm, które dopiero rozpoczęły swoją działalność. Opcja ta przeważa nad innymi w szczególności swoją prostotą, jeżeli chodzi o dokumentację i formalności. Zostały one zminimalizowane tak bardzo, jak tylko było to możliwe. Wystarczy złożyć wniosek przez Internet i poczekać na odpowiedź. Oczywiście leasing nie musi obejmować tylko samochodu. Może być to także maszyna produkcyjna, przemysłowa, spożywcza czy poligraficzna. Skorzystać mogą także przedsiębiorcy z branży budowlanej, medycznej, geodezyjnej oraz IT.

Możliwości oferowane przez bank

Na stronie ING znaleźć można podział na trzy typy programów leasingowych. Oto jak zostały opisane: „Program ING Maszyny – finansowanie nowych i używanych maszyn lub urządzeń. Został przygotowany z myślą o firmach zainteresowanych leasingiem standardowych maszyn produkcyjnych, spożywczych i poligraficznych oraz sprzętu budowlanego i wózków widłowych. Produkt opiera się na maksymalnie uproszczonych procedurach, dla firm prowadzących działalność powyżej 6 miesięcy. Program ING Truck- dla firm zainteresowanych leasingiem samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych, przyczep i naczep. Program opiera się na uproszczonych procedurach z minimum formalności, brak wymogu przedstawiania dokumentów finansowych Program ING Profesjonalista – finansowanie sprzętu medycznego, biurowego i IT oraz urządzeń geodezyjnych. Program dedykowany tym, którzy posiadają tytuł do wykonywania zawodu: gabinety lekarskie, specjalistyczne, gabinety psychologiczne, gabinety stomatologiczne, lekarze weterynarii, kancelarie notarialne, adwokackie, radców prawnych, geodeci, architekci, doradcy podatkowi itp.”.

Osoby, posiadające jednoosobową działalność gospodarczą, które chciałyby skorzystać z którejkolwiek opcji, mogą samodzielnie sprawdzić możliwości i wyliczyć ratę, dobierając odpowiedni program dla siebie. Mogą też bez niczyjej pomocy złożyć wniosek. Wszystko to zrobić można na platformie moje ING. Firmy i korporacje z kolei, muszą tym celu użyć ING Business.