100 zł w nowej promocji Getin Banku

100 zł w nowej promocji Getin Banku

Chcesz zyskać dodatkowe 100 zł na codzienne wydatki? Getin Bank i Mastercard przychodzą z kolejną odsłoną promocji Bezcenne chwile, dzięki której można zyskać bony do zrealizowania na stacjach Circle K. Hasłem akcji jest „Zyskaj na początek, korzystaj bez końca!”. Na czym polega? Jak wziąć udział? Jakie warunki trzeba spełnić?

Nowa odsłona promocji Getin Bank i Mastercard

Getin Bank we współpracy z Mastercard stworzył kolejną odsłonę promocji dla swoich klientów. Jest ona realizowana w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile. Do zdobycia jest bon o wartości 100zł, który z pewnością przyda się podczas realizowania codziennych sprawunków. Można go wykorzystać na stacjach benzynowych Circle K. Akcji przewodzi hasło „Zyskaj na początek, korzystaj bez końca!”, które jest sporą obietnicą.

Jak wziąć udział w promocji?

Jak wziąć udział w promocji i zyskać bon zakupowy? Jest to bardzo prosty proces. Przede wszystkim należy dokonać płatności kartą Mastercard, która została zarejestrowana w programie. Promocja jest dostępna dla posiadaczy kart Mastercard Standard, Mastercard Platinum lub Mastercard Elite. Jeśli chodzi o zasady transakcji, to trzeba pamiętać o kilku kwestiach. Konieczne jest, aby wykonać minimum pięć transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę nie mniejszą niż 100 zł. Oprócz tego pierwsza płatność musi być wykonana w ciągu pierwszych 30 dni od przystąpienia do Programu Mastercard Bezcenne Chwile. Wszystkie pozostałe transakcje (czyli cztery) muszą być zrealizowane w ciągu kolejnych 30 dni kalendarzowych od pierwszej transakcji. Chcesz dołączyć do programu? Musisz zrobić to przed 15 lipca 2021 r., ponieważ tylko do tego momentu będzie realizowana promocja. Wszystkie późniejsze działania nie zostaną zarejestrowane.

Zasady promocji Getin Noble Bank

Udział w promocji możliwy jest tylko dla osób, które posiadają aktywną i ważną kartę kredytową Mastercard, wydaną do umowy karty kredytowej, która zawarta została po 31.12.2020r., ale nie później niż 30.06.2021 r. Koniecznie jest także wyrażenie zgód marketingowych podczas rejestracji w programie. Trzeba o tym pamiętać już na etapie zawierania umowa, ponieważ bez tego nie będzie możliwości otrzymania bonu. Promocja „Punkty na start z Getin Noble Bank S.A. (II Edycja) będzie trwać od 15 lutego do 30 czerwca 2021 r.