Konto za darmo i kredyt bez prowizji w BNP Paribas

Konto za darmo i kredyt bez prowizji w BNP Paribas

Nowa kampania promocyjna Banku BNP Paribas skierowana do rolników rozpoczęła się! Bank oferuje kredyty na specjalnych warunkach. To świetna oferta, dla każdej osoby prowadzącej gospodarstwo.

Nowa oferta Banku BNP Paribas

Nowa oferta obejmuje kredyty na specjalnych warunkach, które pozwalają na sfinansowanie zakupu środków do produkcji rolnej, a także na zainwestowanie ich w ziemię lub realizację dowolnego celu, który doprowadziłby do rozwoju gospodarstwa. Klienci, którzy otworzą Konto Otwarte na Agrobiznes w okresie promocyjnym, będą mogli przez rok korzystać bezpłatnie z rachunku. Kampania potrwa od 1 lutego do końca maja 2021 r.

Pomimo znacznie mniejszego popytu ze strony branży HoReCa, sektor agro relatywnie dobrze radzi sobie w dobie pandemii. Początek roku to dla rolników tradycyjnie czas myślenia o rozwoju gospodarstw i pod tym względem nic się nie zmienia. Jako lider finansowania sektora agro w Polsce, odpowiadamy na zapotrzebowanie ze strony naszych Klientów i jak zawsze o tej porze roku wracamy do nich ze sprawdzoną ofertą. Proponujemy kilka rodzajów kredytu, tak aby optymalnie wesprzeć potrzeby gospodarstwa rolnego zarówno związane z działalnością bieżącą, jak i inwestycyjną. Rolnikom, którzy jeszcze nie posiadają konta w naszym banku, oferujemy ten produkt na korzystnych warunkach.

Maciej Piskorski, Dyrektor Departamentu Produktów Agro w Banku BNP Paribas

Kredyty w ofercie

Nowi klienci, którzy zajmują się działalnością rolniczą, mogą spodziewać się:

  • darmowego otwarcia rachunku
  • 12 miesięcy prowadzenia rachunku bez opłat
  • promocyjnej oferty kredytów z ubezpieczeniem, bez prowizji za udzielenie, z marżą od 0,99%.

Dostępne są trzy kredyty dla rolników. Kredyt Agro Ekspres, czyli kredyt odnawialny, zabezpieczony hipoteką. Udziela się go w rachunku bieżącym. W jego ramach można otrzymać nawet 2 miliony złotych. Kredyt Agro Rzeczówka Light, wydawany jest bez jakichkolwiek rzeczowych zabezpieczeń. Przeznaczony jest na finansowanie bieżących wydatków w gospodarstwach rolnych lub instalacji fotowoltaicznej. Maksymalny okres kredytowania to 7 lat. Ostatnia opcja to Kredyt Agro Progres, czyli najbardziej elastyczna z możliwości. Środki mogą być przeznaczone na finansowanie inwestycji w gospodarstwie i refinansowania już poniesionych nakładów inwestycyjnych. Okres kredytowania to nawet 30 lat, w przypadku zakupu ziemi. Co ważne, możliwe jest wnioskowanie o przyznanie wybranego kredytu, bądź wszystkich rodzajów kredytów równocześnie.