Zyskaj do 800 zł z kartą Santander Banku

Zyskaj do 800 zł z kartą Santander Banku

Klienci Santander Bank Polska mogą teraz uzyskać nawet 800 zł na swoje konto. Jak to możliwe? Może się to stać za sprawą skorzystania z karty Visa Silver Akcja Pajacyk lub Visa Platinum. Na czym polega nowa promocja Banku?

Zasady nowej promocji Santander Bank Polska

Od 1 lutego do 31 lipca 2021 r. klienci Santander Bank Polska mogą skorzystać z najnowszej oferty dla kart kredytowych Visa. Promocją objęte zostały karta kredytowa Visa Silver Akcja Pajacyk (RRSO 9,1%) i Visa Platinum (RRSO 10%). Zgodnie z jej zasadami, klient, który dołączy do akcji może otrzymać extra wpłatę na konto o wartości do 800 zł. W skład kwoty wchodzi do 600 zł zwrotu jednego procenta płatności kartą kredytową Visa Silver „Akcja Pajacyk” albo Visa Platinum (główną lub dodatkową) przez 12 miesięcy. Kwota płatności nie może przekroczyć 50 złotych miesięcznie. Dodatkowe 100 zł można otrzymać za zawarcie umowy o kartę dodatkową Visa Silver Akcja Pajacyk albo Visa Platinum, a kolejne 100 zł za zlecenie przelewu na min. 1000 zł z rachunku karty kredytowej na dowolne konto osobiste (Fast Cash).

Jeśli chodzi o zwrot 1%, to klienci otrzymują go do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego. 100 zł za zawarcie umowy o kartę i 100 zł za skorzystanie z usługi Fast Cash jest wypłacane jednorazowo i musi nastąpić do końca listopada 2021 r.

Dodatkowe korzyści z przystąpienia do akcji

Co ważne, korzystający z karty Visa Silver Akcja Pajacyk nie działają tylko na swoją korzyść. Pomagają oni także w finansowaniu posiłków. Santander Bank Polska przekazuje część dochodu z każdej operacji na wsparcie akcji #PajacykBezPrzerwy, czyli programu dożywiania dzieci, organizowanego przez Polską Akcję Humanitarną. Jeżeli z kolei chcesz otrzymać dodatkowe benefity dla siebie, wybierając kartę Visa Platinum, możesz skorzystać z Pakietu Usług Assistance i usługi concierge. W ich ramach możesz otrzymać m.in. pomoc w domu, podczas podróży samochodem lub pomoc medyczną.

Zwrot części pieniędzy za zakupy

Co więcej, decydując się na skorzystanie z akcji sporo oszczędzasz. Przez pierwszy rok nie płacisz za kartę. Dodatkowo możesz skorzystać z programu Visa Oferty. Klienci, którzy spełnią wszystkie warunki udziału w tym programie, mogą otrzymać zwrot kosztów wygenerowanych podczas zakupów u partnerów. O tym, jak dużo możesz zaoszczędzić, przeczytasz na stronie poświęconej programowi.