Taxomatic, czyli problem księgowości rozwiązany!

Otwierasz własny biznes i boisz się tego, w jaki sposób masz prowadzić księgowość? Nie uśmiecha Ci się wydawać tysięcy złotych miesięcznie na księgowych lub biura rachunkowe? Nie przejmuj się! Dzięki temu, że żyjemy w XXI wieku, możesz prowadzić swoją księgowość samodzielnie. A potrzebne do tego Ci tylko będą: Internet oraz urządzenie, na którym z niego skorzystasz.

Prywatny księgowy czy też biuro rachunkowe mogą pochłonąć sporą część naszych pieniędzy, kiedy prowadzimy mały lub średni biznes. Zdecydowanie lepszym wyjściem z tej patowej sytuacji jest wzięcie swoich spraw we własne ręce i prowadzenie księgowości samodzielnie – za pomocą przystosowanego do tego programu internetowego, za pomocą którego zrobimy wiele rzeczy.

Takim właśnie programem jest program Taxomatic (https://www.taxomatic.pl) – idealne narzędzie do księgowości online, które swoją rewolucyjnością zdobywa zaufanie kolejnych małych i średnich przedsiębiorców, którzy cenią sobie czas oraz pieniądze.

Kompleksowość oferowanych rozwiązań

Taxomatic jest jedynym programem, który w tak kompleksowy sposób podchodzi do spraw księgowości. Dzięki niemu możemy zarówno wystawiać faktury, jak i je księgować. Dodatkowo posiadamy wachlarz różnorodnych funkcji, które tylko czekają na to, żeby je odkryć. Możemy wpisywać nasze wydatki oraz przychody – tak, aby kontrolować budżet firmy. Możemy prowadzić księge przychodów i rozchodów – ponieważ to ona jest najczęstsza formą rozliczania się małych i średnich przedsiębiorców. Możemy ponadto budować duże bazy danych naszych Klientów, pracowników oraz towarów i usług, które oferujemy. Dzięki nim uzupełnianie dokumentów jest o wiele prostsze i szybsze. Warto również pamiętać, że za pomocą Taxomatic wygenerujemy również różnorodne dokumenty i deklaracje skarbowe. Na uwagę zasługuje również funkcja prognozowania podatku, dzięki której zawsze będziemy wiedzieli, ile podatku przyjdzie nam zapłacić.

Mobilność urządzenia to oszczędność czasu

Warto również pamiętać, że Taxomatic jest narzędziem w pełni mobilnym, dającym możliwość korzystania w każdym miejscu i o każdej porze. Jedynym warunkiem pozostaje tutaj dostęp do Internetu oraz posiadanie urządzenia, na którym zalogujemy się do narzędzia. Z Taxomatic możliwe jest korzystanie za pomocą laptopa, tabletu oraz smartfona.